سرویس خواب ام دی اف 192 نمایش بزرگتر

سرویس خواب ام دی اف 192

334803

زوفا|صنایع چوبی

جنس MDF

ابعاد استاندارد تخت: 200×160 سانتی متر

ابعاد قابل سفارش تخت: 200×180 سانتی متر

با تغییر اندازه تخت، 300 هزار تومان به قیمت سرویس اضافه می شود.

سرویس شامل  تخت، دراور، آینه، 1 عدد پاتختی

امکان جک دار کردن تخت وجود دارد

ساخت کشور ایران

جزئیات بیشتر

4,410,000 تومان بدون مالیات

علاقه مندی

نماد اعتماد

  این محصول را در تلگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارید این محصول را در تلگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  جنسام دی اف
  زمان تحویلبه علت سفارشی بودن 10 الی 15 روز
  کشور مبدأ برندایران
  نصب و هزینه نصبنصب آسان به عهده مشتری
  گارانتی1 سال
  خدمات پس از فروشدارد

  طراحی تاج دار تخت در سرویس خواب کد 192، آن را به محصولی کلاسیک و شیک تبدیل کرده است که با چیدمان هایی به سبک کلاسیک و بعضاً مدرن بسیار زیبا می شود. رنگ زرشکی در کنار رنگ سفید چوب به خوبی نمایش داده می شود و سرویس را از سادگی درآورده است. طراحی سه کشوی جادار در دراور و آینه ای ساده با قابی باریک، با فرم کلاسیک پاتختی و تخت همخوانی ندارد، اما همین تضاد سبب شده است تعادل در فرم ها ایجاد شود و سرویس خواب، طرح شلوغی نداشته باشد.

  سرویس خواب کد 192 شامل یک عدد تختخواب، دراور، آینه و یک عدد پاتختی است. اندازه استاندارد تخت 200×160 سانتی متر است، اما با پرداخت هزینه ای بیشتر، با ابعاد 180×200 سانتی متر هم قابل سفارش است؛ همچنین تخت را می توان با پرداخت هزینه ای بیشتر به دو نوع جک با قیمت های متفاوت مجهز کرد.

  امکان خرید هر یک از تکه های سرویس به صورت جداگانه وجود دارد، اما کمد شامل سرویس خواب نمی شود و باید جداگانه خریداری شود. در سرویس فوق، امکان تغییر اندازه کشوها و تغییر رنگ وجود ندارد، پس فقط همان رنگی که در عکس مشاهده می کنید، قابل سفارش است.

  نگران نصب قطعات سرویس چوب زوفا نباشید. تمام قطعات سرویس غیر از تخت به صورت مونتاژ شده به دست مشتری می رسد. تخت هم با وجود پیچ هایی که دارد به راحتی توسط مشتری بسته می شود.

  چوب احتیاج به مراقبت دارد. حشره های موذی که روی چوب های قدیمی تخم گذاری می کنند، از چوب ها تغذیه می کنند و سبب خرابی و شکستگی چوب می شوند؛ از همین رو باید چوب ها را تمیز کنید تا کثیفی روی درزها و محل اتصال چوب ها جمع نشود. فصل بهار و اوایل تابستان، زمان تخم گذاری این نوع حشرات است. اگر احساس کردید حشره در چوب سرویس خواب زیاد است، چوب ها را سم ‌پاشی کنید، چرا که خیال شما را تا مدتی از شر حشرات راحت خواهد کرد.

  گرمای ناشی از شوفاژ و بخاری و نور مستقیم خورشید، دشمن چوب است. درجه محیط را کم کم افزایش دهید تا از آسیب به چوب جلوگیری شود. اگر در مناطق مرطوب زندگی می کنید، لوازم چوبی را کنار در و پنجره هایی که نزدیک به دریاست و زیاد باز و بسته می شود، قرار ندهید. اگر در نگهداری وسایل چوبی دچار وسواس هستید، بهتر است نکته های ذکر شده را رعایت کنید تا عمر وسایل چوبی را افزایش دهید.

  نظرات کاربران

  سرویس خواب ام دی اف 192

  سرویس خواب ام دی اف 192

  جنس MDF

  ابعاد استاندارد تخت: 200×160 سانتی متر

  ابعاد قابل سفارش تخت: 200×180 سانتی متر

  با تغییر اندازه تخت، 300 هزار تومان به قیمت سرویس اضافه می شود.

  سرویس شامل  تخت، دراور، آینه، 1 عدد پاتختی

  امکان جک دار کردن تخت وجود دارد

  ساخت کشور ایران

  30 محصول مرتبط