کاغذدیواری‌های هندسی را دوست دارید؟ خب اگر پاسخ شما مثبت است این یادداشت نکات مختصری درباره کاغذدیواری هندسی به شما ارائه می‌کند.

 

  •         پارچه‌ها گرافیکی بزرگ‌مقیاس به‌طور خاص در طرح‌های معاصر (contemporary  ) یا طرح‌های خانه‌های پسادهه شصتی( 1960) کاربرد دارند زمانی هم که شما مبلمان های کمی سنتی‌تر دارید مناسب‌تر هم خواهد شد.

 

  •         هنگام نصب کاغذدیواری مقیاس را هم در نظر بگیرید.  استفاده از  یک پارچه بزرگ‌مقیاس در اتاق کوچک یا اتاق با سقف کوتاه زیاد مناسب نیست. بهتر است با وسواس و مضایقه از آن استفاده کنید یا مقیاس‌های کوچک را مدنظر داشته باشید. 

 

  •          کاغذدیواری‌های هندسی راه طولانی را تا به امروز پیموده‌اند از زمانی که در دهه 60 و 70 میلادی مطرح شدند. برای بازآفرینی طرح‌های آن دوره می‌توانید به سراغ رنگ‌های قهوه‌ای، نارنجی و سبز بروید. برای انتخاب یک طرح کمتر یکپارچه، کاغذهایی را انتخاب کنید که در حال حاضر به‌روز هستند مثل شکلاتی و صورتی

 

  •          از انتخاب مبلمان هایی که با پارچه در حال جنگ هستند پرهیز کنید. مجبور نیستید خودتان را به سبک‌های بسیار مدرن محدود کنید درحالی‌که به یک نوع چوب یا رنگ هم محدودشده‌اید مثل سفید و سیاه، این امر باعث می‌شود که از یک تصویر زشت و درهم فاصله بگیرید.

 

  •          درنهایت قبل از اینکه یک طرح هندسی را انتخاب کنید، یک تکه از آن را به‌عنوان نمونه بردارید و با چسب به دیوار بچسبانید و مطمئن شوید که می‌توانید با آن زندگی کنید یا نه...

 

منبع : وب‌سایت idealhome

کاری از تحریریه چهل نما

:مطالب مرتبط

مدل کاغذ دیواری اروپایی از کاغذ دیواری کلاسیک تا کاغذ دیواری مدرن

17 نکته برای نصب آسان کاغذ دیواری

7 نکته برای انتخاب کاغذ دیواری مورد علاقه شما