میز تلویزیون کلاسیک ، میز تلویزیون چوبی تیره، مدل میز تلویزیون کلاسیک 

3 نکته مهم در انتخاب میز تلویزیون مناسب شما

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای کاهش بی‌نظمی و به هم ریختگی در اتاق نشیمن استفاده از میزهای زیر تلویزیون است. این محصول علاوه بر اینکه نمای تلویزیون شمارا جذاب‌تر می‌کند، وسایل الکترونیکی مرتبط با تلویزیون را  نظم می‌بخشد و متعلقات این وسایل ازجمله سیم‌ها را از دید افراد دور می‌کند.

 میز تلویزیون دیواری ، میز تلویزیون نشیمن، چیدمان میز تلویزیون

انواع متفاوتی از میزهای تلویزیون در سبک‌ها و طرح‌های متفاوت و متنوع و با توجه به چیدمان و رنگ منازل وجود دارند و افراد بر مبنای سلایق و چیدمان منزل انواع متفاوتی از این محصولات را خریداری می‌کنند، اما جدا از سلیقه، معیارهایی در انتخاب میز زیر تلویزیون وجود دارند که به‌عنوان نکات فنی باید به آن‌ها توجه شود:

 میز تلویزیون مدرن، میز تلویزیون ال ای دی، میز تلویزیون جدید

1-اندازهقبل از انتخاب میز تلویزیون به ‌اندازه تلویزیونتان توجه کنید. طول و عرض و عمق تلویزیون را اندازه بگیرید. تلویزیون‌های بزرگ قدیمی نیاز به زیر تلویزیونی‌ها بزرگی دارند تا اندازه جعبه مانند آن‌ها را پوشش دهند. این در حالی است که تلویزیون‌های تخت، عمق کمتری دارند ولی پهنای آن‌ها بیشتر است. در مورد اندازه به دیگر مسائل مانند وجود بلندگوها و وسایل جانبی هم دقت کنید.

 میز تلویزیون زرد رنگ، میز تلویزیون ساده و شیک

2-ارتفاع: هیچ ارتفاع ایده آلی برای میز تلویزیون وجود ندارد. ارتفاع تلویزیون مسأله‌ای کاملاً شخصی است که به چیدمان منزل شما و نحوه نشستن افراد مربوط می‌شود. اگر در مورد اینکه چه ارتفاعی برای تلویزیون شما مناسب است مطمئن نیستید، پیشنهاد ما به شما این است که میزی را خریداری کنید که نیمه زیرین صفحه تلویزیون هم‌درجه خط بینایی شما باشد.

چیدمان میز تلویزیون ، مدل میز تلویزیون ، میز تلویزیون شیک


3-قفسه‌بندی: برای قفسه‌بندی در میزهای زیر تلویزیون گزینه‌های زیادی وجود دارد. مسأله اصلی این است که چه قدر می‌خواهید قفسه‌ها و فضاهای موجود در میز زیر تلویزیون را پرکنید. مثلاً اگر می خواهید از یک بلوری پلیر و یک دی‌وی‌دی پلیراستفاده کنید میزی با دو قفسه کافی است، اما اگر  به دنبال آن هستید که تجهیزات دیگری مثل کنسول‌های گیم یا سیستم‌های استریو را هم اضافه کنید به‌طورمعمول به فضای بیشتری نیاز دارید.

میز تلویزیون ام دی اف دیواری،میز تلویزیون ال سی دی،به روزترین میز تلویزیون

منبع:furnituresuperstoreonline

تهیه شده در : تحریریه 40نما 

 در ارتباط با همین مطلب بخوانید..

ایده های نو برای دکور دیوارهای ساده خانه

چگونه کاغذ دیواری مناسب خود را انتخاب کنیم

راهنمای انتخاب صندلی اپن برای آشپزخانه کوچک یا بزرگ

روش اندازه گیری کاغذ دیواری