مصالح دانه ریز و پودری

نیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن و ضرورت استفاده از روش ها و مصالح جدید به منظور افزایش سرعت ساخت سبک سازی افزایش عمر مفید و نیز مقاوم نمودن ساختمان در برابر زلزله را بیش از پیش مطرح کرده است

مصالح دانه ریز و پودری هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

زیرشاخه ها

 • شن وماسه

  شن و ماسه یکی از مصالح مرتبط با ساختمان سازی است. برای ساختمان سازی به یک سری از مصالح ساختمان سازی مانند مصالح دانه ریز و پودری ، شن و ماسه ، گچ ، ، سیمان ، آهک ،و مصالحی از این قبیل مورد احتیاج است.

 • گچ

  گچ یکی از مصالح ریز دانه در ساختمان سازی است و فروش آنلاین آن یکی از کارهای جالبو قابل توجه است. فروشگاه آنلاین ۴۰نما یکی از فروشگاه های اینترنتی کشور است که تعدادی از مصالح ساختمانی را به صورت اینترنتی بفروش می رساند.

 • سیمان

  سیمان یکی از مصالح ریزدانه در ساختمان سازی است که خرید آن از فروشگاه اینترنتی یک حرکت جالب و نو است. فروش نواع مصالح ساختمان سازی در فروشگاه آنلاین دکوراسیون ۴۰نما

 • آهک

  آهک یکی از مصالح ریزدانه در فروشگاه آنلاین دکوراسیون ۴۰نما برای فروش عرضه می گردد. خرید مصالح ساختمانی در اینترنت یکی از کارهای جدید است . فروشگاه اینترنتی دکوراسیون ۴۰نما وب سایتی است که انواع مصالح سختمانی را بفروش می رساند.