پشتیبانی ۴۰نما در خدمت شماست

صندلی فضای باز

فروش صندلی برای فضای باز، قیمت صندلی فضای باز، پخش صندلی فضای باز، خرید اینترنتی صندلی فضای باز، قیمت صندلی، خرید آنلاین صندلی فضای باز، صندلی فضای باز ارزان، انواع صندلی فضای باز، فروشگاه اینترنتی صندلی فضای باز،صندلی فضای باز مدرن،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،صندلی مناسب فضای باز

صندلی فضای باز 7 محصول وجود دارد

 • صندلی آویزان-0 تحمل وزن کابین تا 266 کیلوگرم می باشد .قابلیت استفاده در فضای باز را دارد .(بهتر است کوسن کار تنها در مواقع استفاده از کابین در فضای باز قرار گیرد .)جنس نخ از ابریشم مصنوعی می باشد .هزینه حمل در تهران و کرج رایگان است .مدت تحویل کالا یک هفته می باشد .محصول ارایه شده دارای یک سال گارانتی می باشد .

  737,000 تومان
  موجود است
 • صندلی آویز 0014 تحمل وزن کابین تا 266 کیلوگرم می باشد .قابلیت استفاده در فضای باز را دارد .(بهتر است کوسن کار تنها در مواقع استفاده از کابین در فضای باز قرار گیرد .)جنس نخ از ابریشم مصنوعی می باشد .هزینه حمل در تهران و کرج رایگان است .مدت تحویل کالا یک هفته می باشد .محصول ارایه شده دارای یک سال گارانتی می باشد .

  737,000 تومان
  موجود است
 • صندلی آویزان 211203 تحمل وزن کابین تا 266 کیلوگرم می باشد .قابلیت استفاده در فضای باز را دارد .(بهتر است کوسن کار تنها در مواقع استفاده از کابین در فضای باز قرار گیرد .)جنس نخ از ابریشم مصنوعی می باشد .هزینه حمل در تهران و کرج رایگان است .مدت تحویل کالا یک هفته می باشد .محصول ارایه شده دارای یک سال گارانتی می باشد .

  682,000 تومان
  موجود است
 • صندلی آویز 211935  تحمل وزن کابین تا 266 کیلوگرم می باشد . قابلیت استفاده در فضای باز را دارد .(بهتر است کوسن کار تنها در مواقع استفاده از کابین در فضای باز قرار گیرد .)جنس نخ از ابریشم مصنوعی می باشد .هزینه حمل در تهران و کرج رایگان است .مدت تحویل کالا یک هفته می باشد .محصول ارایه شده دارای یک سال گارانتی می باشد .

  682,000 تومان
  موجود است
 • صندلی آویزان 212314 تحمل وزن کابین تا 266 کیلوگرم می باشد .قابلیت استفاده در فضای باز را دارد .(بهتر است کوسن کار تنها در مواقع استفاده از کابین در فضای باز قرار گیرد .)جنس نخ از ابریشم مصنوعی می باشد .هزینه حمل در تهران و کرج رایگان است .مدت تحویل کالا یک هفته می باشد .محصول ارایه شده دارای یک سال گارانتی می باشد .

  682,000 تومان
  موجود است
 • صندلی آویز 222137 تحمل وزن کابین تا 266 کیلوگرم می باشد . قابلیت استفاده در فضای باز را دارد .(بهتر است کوسن کار تنها در مواقع استفاده از کابین در فضای باز قرار گیرد .)جنس نخ از ابریشم مصنوعی می باشد .هزینه حمل در تهران و کرج رایگان است .مدت تحویل کالا یک هفته می باشد .محصول ارایه شده دارای یک سال گارانتی می باشد .

  880,000 تومان
  موجود است
 • صندلی آویزان222737 تحمل وزن کابین تا 266 کیلوگرم می باشد . قابلیت استفاده در فضای باز را دارد .(بهتر است کوسن کار تنها در مواقع استفاده از کابین در فضای باز قرار گیرد .)جنس نخ از ابریشم مصنوعی می باشد .هزینه حمل در تهران و کرج رایگان است .مدت تحویل کالا یک هفته می باشد .محصول ارایه شده دارای یک سال گارانتی می باشد .

  880,000 تومان
  موجود است